Потребна ви е помош?
+38978450546

PaddlePak Ribbit (Frog) Водоотпорен ранец

1.990 ден.
  • Производител: Trunki®
  • Шифра:100036
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Забавувајте се во природа во сите временски услови или собирајте школки на брановите бидејќи нашиот ранец од водоотпорен материјал ќе ги одржува сите ваши работи суви! Идеален е за сите детски патувања! Прерамките за рамо се широки и може да се прилагодат за детето, што го прави ранецот удобен за носење. Овој ранец е комплетиран со неколку скриени џебови и рефлектирачки ленти за подобра видливост во темница!

Капацитет 7.5л


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи