Потребна ви е помош?
+38978450546

Deer Baby Playmat - Bag Подлога За Играње И Складирање

4.490 ден.
  • Производител: Play&Go®
  • Шифра:0415
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Заљубете се во оваа слатка бебешка подлога за играње со мотиви од елени.

Оваа мека, обоена подлога за играње и торба за складирање е наменета за најмалите и преку слатките мотиви од елени/бамби, таа е неопходен додаток за сите бебиња. Колекцијата содржи животинска тема која брзо ги освојува срцата и на мајките и на малечките.

Спецификација:

  • дијаметар 120 см
  • 100% памук
  • испечатена од двете страни
  • дијамантски шевови однадвор
  • вклучена врвка за на рамо

Нашиот квалитет: Нашите торби за складирање Play&Go се направени од врвен памук и изработени според светски стандарди за заштита на животната средина. Сите наши стилски подлоги се официјално тестирани и одобрени од швајцарски SGS и германски TUV. О, и тие се прекрасни употреба.

2 години гаранција: Торбите за складирање играчки Play&Go имаат гаранција дека немаат дефекти во материјалите и изработката ДВЕ години од оригиналниот датум на купување, кога се користат во нормални услови и за наменетата цел.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи