Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Ambulance

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76023
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Со трепкање на сирените и трепкање на светлата, амбулантата Tolo Bio Baby е подготвена за акција! Оваа одржлива играчка амбуланта е совршена за мали раце да се фатат и да маневрираат низ дневната соба или игротеката. Направен од биопластика добиена од слама од пченица, не само што е безбеден за вашето дете, туку и за планетата. Погоден од 6 месечна возраст.

Развојни вештини:
 - Игра со улоги и имагинација
 - Фини моторни вештини
 - Слушање и одговарање
 - Препознавање на звуци и светла

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи