Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Fire Department

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76022
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Аларм! Tolo Bio Baby Fire Engine е на пат да го спаси денот! Овој еколошки противпожарен мотор, направен од биопластика добиена од пченична слама, е совршен за малите спасувачи . Со светло црвен дизајн и подвижни делови, обезбедува часови забава и ја поттикнува фантазијата. Погоден за возраст од 6 месеци па нагоре.

Развојни вештини:
 - Играње улоги и креативност
 - Препознавање на бои и форми
 - Размислување за решавање проблеми

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи