Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Jeep

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76017
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Пуштете го вашето малечко во авантура со Tolo Bio Baby Jeep! Ова цврсто и шарено возило е совршено за држење и возење со мали раце. Џипот е дизајниран да ја стимулира имагинацијата и да промовира интерактивна игра. Погоден од 12 месечна возраст.

Развојни вештини:
 - Имагинација
 - Координација рака-око

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи