Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Police Car

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76021
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Вклучете ги сирените и тргнете во авантура со Tolo Bio Baby Police Car! Ова цврсто полициско возило е совршено за мали раце да се фатат и да се тркаат низ собата. Со своите светли бои и пријателското лице, тој е одличен додаток во колекцијата на играчки за секое дете. Погоден од 6 месечна возраст. Димензии: 9cm x 6cm x8cm (L/W/H)

Развојни вештини:
 - Фини моторни вештини
 - Имагинативна игра
 - Координација рака-око

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи