Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Roadster

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76020
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Дозволете му на вашето малечко да го истражува светот на брзината и авантурата со Tolo Bio Baby Roadster. Оваа шарена играчка автомобил е совршена за мали раце да ја фатат и да се тркаат наоколу. Погоден од 6 месечна возраст.

Развојни вештини:
 - Фини моторни вештини
 - Координација рака-око
 - Имагинативна игра

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи