Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Bath Toys Stacking Cups 4 pieces

1.100 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76006
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Направете го времето за капење уште позабавно за вашето малечко!

Карактеристики на производот:
 - Сет од 4 шарени чаши за редење
 - Идеален за капење во бања или во базен
 - Транспарентната чаша е лупа
 - Воденото тркало се наоѓа во аглите на најголемата чаша
 - Секоја чаша има дупки со различна големина на дното за да тече вода на различни начини
 - Жолтата чаша има различни очи за создавање смешни лица
 - Ја стимулира координацијата рака-око

Погодни се за возраст од 12 месеци па нагоре.

Колекцијата Tolo Bio се карактеризира со:
= Нова биопластика добиена од слама од пченица, пакување што може да се рециклира и мастило од соја за печатење.
= Играчки дизајнирани со одржливост на ум и користејќи само најквалитетни материјали.
= Атрактивно дизајнирани играчки со светли и јасни бои кои се лесно разбирливи за децата.
= Играчки кои нудат образовни и развојни придобивки, овозможувајќи им на децата да учат преку игра.
= Играчки кои го поттикнуваат креативниот развој на децата.
= Интернационално признати играчки со над 100 награди.

 

Тагови: casi banja kapenje podarok

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи