Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Push and Go Bear

1.350 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76028
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Притиснете ја главата на мечето и гледајте ја како се движи! Главата може да се движи напред-назад, а потоа да му дозволи да вози. Кога ќе ја движите напред-назад, таа испушта звук. Ја стимулира интеракцијата и имагинативната игра. Погоден од 12 месечна возраст. Димензии: 20,3 cm x 11,5 cm x 17,6 cm.

Развојни вештини:
 - Допирање и фаќање
 - Координација рака-око

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи