Потребна ви е помош?
+38978450546
Tolo Bio Tumbler Roly Poly Bear Out Of Stock
Tolo Bio Tumbler Roly Poly Bear
Tolo Bio Tumbler Roly Poly Bear

Tolo Bio Tumbler Roly Poly Bear

700 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76025
  • Достапност:Out Of Stock


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Весело мече кое може да се лула и да се ниша напред-назад. Лесно се држи и наменет е за од 6 месечна возраст.

Развојни вештини:
 - Препознавање на бои
 - Слушање
 - Допирање и фаќање
 - Димензии: 8,8 cm x 7,5 cm x 11,8 cm.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи