Потребна ви е помош?
+38978450546

Terrance Куферче

3.900 ден.
  • Производител: Trunki®
  • Шифра:0006
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Terrance Trunki куферчето со сина боја и класичен стил е совршен за вашите мали истражувачи. 

Возечките куфери Trunki се совршен придружник на децата. Првично дизајнирани да се користат како рачен багаж, тие се исто така совршени и за играње дома. Куферите Trunki се произведуваат во Велика Британија од лесна и издржлива пластика, изработена за да трае.

Седиштето на куферот е обликувано во вид на седло, така што детето може да ужива во возењето, а „роговите“ служат како држачи.

Тркалата се широки и стабилни и овозможуваат лесно вртење.

Стабилизаторите на дното спречуваат превртување на куферчето.

Во внатрешноста има два еластични ремени за фиксирање работи и мал џеб за мали предмети како моливи, накит, монети.

Зглобот на куферот е направен од мека гума, така што децата не ги повредуваат прстите при затворање.

Секое парче доаѓа со лента со која можеме да го повлечеме или да го носиме преку рамената. Има зашиена етикета за идентификација за информации за малиот сопственик и клуч што го обезбедува нивниот имот од неовластено пребарување.

  • Димензии: 46 x 21 x 31 см
  • Teжина - 1.7 кг, Издржливост - до 50 кг.
  • 5 годишна гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи