Потребна ви е помош?
+38978450546

Cargo Bike Туркачки Велосипед

6.590 ден.
  • Производител: Kinderfeets®
  • Шифра:03645
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Инспириран од оригиналниот холандски Bakfiets, Kinderfeets Cargo Bike е туркачки велосипед со 4 тркала со голем товарен простор напред за играчки. Гумите без воздух EVA ги штитат површините од гребнатини и гарантираат стабилно, непречено возење;

Поканете го вашето дете да ја тестира својата мобилност, да развие груби моторни вештини и да ја подобри неговата рамнотежа и координација преку активна игра со возило што може да се вози, турка, влече или користи како простор за складирање. Гледајте како тие добиваат самодоверба додека крстарат наоколу и видете какви богатства наоѓаат во нивните авантури! Изработен со бреза од одржливи извори, бои на база на вода и нетоксични завршни материјали, Cargo Bike им нуди на активните мали деца на возраст од 12 месеци и постари можност да го истражуваат животот на тркала со нивните омилени играчки и плишани животни.

Димензии: (Д x Ш x В): 66x35.6x38 cm. Ограничување на тежината до 20кг. Достапно во варијанта на природно дрво. 1 година гаранција.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи