Потребна ви е помош?
+38978450546

Join Clips - EXPANSION SET MARBLE RUN Дрвен Сет За Спојување

2.300 ден.
  • Производител: Join Clips®
  • Шифра:1001
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Запознајте го сетот JOIN CLIPS® MARBLE RUN. Создадете уникатна патека и голем број на мостови, пречки и тунели. Повеќе информации можете да погледнете на следниот линк: Join Clips - Marble Run VIDEO

Забелешка: Овој производ не вклучува клипови за поврзување и затоа може да се користи само во комбинација со JOIN CLIPS „Basic Set Home Edition“.

Сетот содржи:

6 MARBLE TRACKS

10 MARBLE CORNER TRACKS

1 STARTER BLOCK

5 MARBLES

15 1/3 PLANKS PRO new size

15 2/3 PLANKS PRO new size

1 INSTRUCTIONS / EXAMPLES BOOKLET

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи