Потребна ви е помош?
+38978450546

Класични баланс велосипеди Kinderfeets®


Kinderfeets® Balance Bikes  се рачно изработени, наградувани и еколошки велосипеди. Тие им олеснуваат на малите деца да се префрлат на велосипед со педали. Уникатните карактеристики како што се површината за пишување со креда, потпирачите за стапала, биоразградливите гуми и прагот со низок рам го прават Kinderfeets велосипедот неспоредлив.

Ви го претставуваме новиот велосипед Kinderfeets® Bamboo! Дрвените велосипеди од бамбус Kinderfeets® се рачно изработени и еколошки, наменети за деца од 2 до 6 години. Уникатните карактеристики како што се потпирачите за нозе, биора..
5.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)