Потребна ви е помош?
+38978450546

Развојни играчки Tolo Bio


Играчките Tolo нудат развојни придобивки, овозможувајќи им на децата да учат преку игра. Сè во палетата на производи на Tolo е дизајнирано имајќи ја предвид безбедноста и издржливоста. Се користат само материјали со највисок квалитет.

Пуштете ја фантазијата на вашето дете со Tolo Bio Baby Airplane. Овој шарен мал авион е совршен за мали раце да го држат и да летаат низ собата. Авионот Tolo Bio Baby не е само забавен за играње, туку и одржлив. Направен е од нова биопластика добиена од пче..
600 ден.
Повеќе

Со трепкање на сирените и трепкање на светлата, амбулантата Tolo Bio Baby е подготвена за акција! Оваа одржлива играчка амбуланта е совршена за мали раце да се фатат и да маневрираат низ дневната соба или игротеката. Направен од биопластика добиена од слама..
600 ден.
Повеќе

Аларм! Tolo Bio Baby Fire Engine е на пат да го спаси денот! Овој еколошки противпожарен мотор, направен од биопластика добиена од пченична слама, е совршен за малите спасувачи . Со светло црвен дизајн и подвижни делови, обезбедува часови забава и ја поттик..
600 ден.
Повеќе

Пуштете ја имагинацијата на вашето малечко да полета со хеликоптерот Tolo Bio Baby! Овој еколошки хеликоптер, направен од одржлива биопластика добиена од пченична слама, е совршен за малите авантуристи. Со  роторот што се врти и шарениот дизајн, тој об..
600 ден.
Повеќе

Пуштете го вашето малечко во авантура со Tolo Bio Baby Jeep! Ова цврсто и шарено возило е совршено за држење и возење со мали раце. Џипот е дизајниран да ја стимулира имагинацијата и да промовира интерактивна игра. Погоден од 12 месечна возраст. Развојни..
600 ден.
Повеќе

Вклучете ги сирените и тргнете во авантура со Tolo Bio Baby Police Car! Ова цврсто полициско возило е совршено за мали раце да се фатат и да се тркаат низ собата. Со своите светли бои и пријателското лице, тој е одличен додаток во колекцијата на играчки за ..
600 ден.
Повеќе

Подгответе се, поставете, одете! Tolo Bio Baby Racer е совршена играчка за малите возачи на брзина. Со своите светли бои и рационализиран дизајн, тоа е одличен начин да се поттикне имагинацијата и да се поттикне тркање низ дневната соба. Погоден за возраст ..
600 ден.
Повеќе

Дозволете му на вашето малечко да го истражува светот на брзината и авантурата со Tolo Bio Baby Roadster. Оваа шарена играчка автомобил е совршена за мали раце да ја фатат и да се тркаат наоколу. Погоден од 6 месечна возраст. Развојни вештини:  - Ф..
600 ден.
Повеќе

Подгответе се за возбудливо возење со Tolo Bio Baby Sidecar. Оваа разиграна играчка е наменета за малите авантуристи и ја поттикнува нивната  имагинацијата. Со своите светли бои и лесното држење, тaa е совршенa за мали раце за играње. Погоден од 6 месе..
600 ден.
Повеќе

Ви го претставуваме Tolo Bio Baby Sport, совршената играчка за малите спортски ентузијасти. Оваа шарена и издржлива играчка автомобил е дизајнирана да ги стимулира фините моторни вештини и имагинацијата на вашето дете. Со лесното држење и меките рабови, тој..
600 ден.
Повеќе

Покажете му на Вашето дете како да го движи абакусот напред-назад и поттикнете го да го направат тоа сами. На оваа возраст, Вашето дете ќе испита сè што ќе зграби, ќе го стави во устата и ќе го движи наоколу. Овој производ ќе му овозможи на Вашето дете многу з..
650 ден.
Повеќе

Весело шарена тропалка направена од Био пластика со кое вашето дете ќе ужива да си игра. На оваа возраст, вашето дете ќе стави сè во устата за да открие работи, а тропалка е погодна за тоа. Наменета е за 3 месечна возраст.Развојни вештини: - Препознавање ..
650 ден.
Повеќе

Весело мече кое може да се лула и да се ниша напред-назад. Лесно се држи и наменет е за од 6 месечна возраст.Развојни вештини: - Препознавање на бои - Слушање - Допирање и фаќање - Димензии: 8,8 cm x 7,5 cm x 11,8 cm...
700 ден.
Повеќе

Шарена топка со тивок звук на тропање. Идеален за играње на отворено и внатре. Погоден од 3 месечна возраст. Развојни вештини:  - Препознавање на бои  - Слушање  - Допирање и фаќање  - Димензии: 6,9 cm x 8,9 cm x 8,9 cm...
800 ден.
Повеќе

Шарена тропалка со топчиња. Свртете ја тропалката наопаку и гледајте како топчињата се тркалаат од едната на другата страна. Погледнете како магичните топчиња ја менуваат бојата кога ќе стигнат на другата страна.. Погоден од 6 месечна возраст. Димензии: 12,7..
950 ден.
Повеќе

Седум чаши во бои на виножитото. Лесно наредете ги една врз друга, од големи до мали, текстурата на чашите ги држи безбедно на своето место. Можете исто така да ги користите чашите во бањата, градината или на плажа: дополнителна забава за играње. Погоден од..
950 ден.
Повеќе

Направете го времето за капење уште позабавно за вашето малечко!Карактеристики на производот:  - Сет од 4 шарени чаши за редење  - Идеален за капење во бања или во базен  - Транспарентната чаша е лупа  - Воденото тркало се наоѓа во аг..
1.100 ден.
Повеќе

Совршена дрвена кутија за уникатните возила Толо..
1.100 ден.
Повеќе

Притиснете ја главата на мечето и гледајте ја како се движи! Главата може да се движи напред-назад, а потоа да му дозволи да вози. Кога ќе ја движите напред-назад, таа испушта звук. Ја стимулира интеракцијата и имагинативната игра. Погоден од 12 месечна воз..
1.350 ден.
Повеќе

Дали знаете која форма се вклопува во кој отвор на топката? Мултифункционален сортирач на форми кој може да се користи и како топка. Лесното отворање на топката со извртување го олеснува отстранувањето на облиците од топката со одвојување на двете половини. Вк..
1.350 ден.
Повеќе

Специјално за малите техничари меѓу нас! Оваа кул кутија со алатки содржи 14 парчиња алатки, вклучувајќи шрафцигер, клучеви, завртки, навртки и запчаници. Цврста рачка за вашето дете да ги носи сите алатки на следната работа. Погоден од 12 месечна возраст.Н..
1.350 ден.
Повеќе

Tolo Bio Stack и Nest јајце изработени од биоразградлив материјал.Лесно наредете ги петте елементи еден врз друг, од големи до мали, бидејќи текстурата на чашите ги држи безбедно на своето место. Внатре во поединечните елементи има посебни форми со смешни ли..
1.450 ден.
Повеќе

Одлична играчка за капење! Потопете ги рибите под вода и гледајте како дуваат меурчиња. Потоа фатете ја трската  со магнетниот црв и уловете  ја рибата надвор од водата. Наменета за деца над 18+ месеци. Развојни вештини:  - Координација рак..
1.550 ден.
Повеќе

Забава со двоен тапан: можете да удирате  од двете страни, но можете и да ги одделите страните за да имате два тапани. Тапанот доаѓа со две стапчиња кои можат да се закачат на страните. Тапанот може лесно да се тркала напред-назад. Погоден за возраст ..
1.650 ден.
Повеќе

Супер забавна кутија за сортирање форми која можете да ја тркалате на подот или на масата! Горниот и долниот дел лесно може да се извади за да ги отстраните формите. Секоја форма е исто така тропалка за дополнителен ефект. Наменета е за од 12+ месециРазвојни в..
1.750 ден.
Повеќе

Играчка со чекан и сортирач на форми во едно. Секоја форма ставете ја во правилната дупка и допрете ја со чеканот. Кога ќе ја превртите основата со чекан, можете повторно да ги допрете формите. Секоја форма има звук за екстра забавен ефект. Чеканот е прикачен ..
1.800 ден.
Повеќе

Може да се користи како сортирач на форми или чајник! Доаѓа со 4 мини шолји за чај кои можат да се стават во внатрешноста на чајникот. Обрнете внимание на боите бидејќи одговараат на дупките на чајникот. Кога ќе го извадите капакот, лесно можете да ги извад..
1.850 ден.
Повеќе

Влезете во возбудлив свет на забава и учење со нашите Tolo Bio Pop Up Toy Dinosaurs! Оваа весела скокачка кутија содржи 4 преслатки бебешки дино кои чекаат да бидат откриени.  Нашата играчка не е само забавна, туку и едукативна! Додека вашето малечко..
2.150 ден.
Повеќе

Кутијата за активности има многу различни функции, дозволете му на вашето дете да ги открие самото. Направен е за мали раце, така што вашето дете лесно може да ја држи. Кутијата за активности е полна со изненадувања, свртете го жолтото тркало или повлечете ..
2.700 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 29 од 29 (1 страни)