Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Rattle Triangle

650 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76002
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Весело шарена тропалка направена од Био пластика со кое вашето дете ќе ужива да си игра. На оваа возраст, вашето дете ќе стави сè во устата за да открие работи, а тропалка е погодна за тоа. Наменета е за 3 месечна возраст.

Развојни вештини:

 - Препознавање на бои

 - Слушање

 - Координација рака-око

 - Допирање и фаќање

 - Гризење

 - Димензии: 9 cm x 5,5 cm x 6,2 cm.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи