Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Abacus Rattle

650 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76001
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Покажете му на Вашето дете како да го движи абакусот напред-назад и поттикнете го да го направат тоа сами. На оваа возраст, Вашето дете ќе испита сè што ќе зграби, ќе го стави во устата и ќе го движи наоколу. Овој производ ќе му овозможи на Вашето дете многу забава. Погоден е за возраст од 3+ месеци.

Карактеристики на производот:

  • Подвижни монистра од абакус
  • Тропкаат
  • Шарена
  • Безбедни за уста
  • Димензии: 9.5 x 9 x 3 cm (L/W/H)

Колекцијата Tolo се карактеризира со:

= Нова биопластика добиена од пченична слама, пакување што може да се рециклира и мастило од соја што се користи за печатење.

= Играчки дизајнирани со издржливост и направени само од најквалитетни материјали.

= Атрактивно дизајнирани играчки со светли и јасни бои кои се лесно разбирливи за децата.

= Играчки кои нудат образовни и развојни придобивки, овозможувајќи им на децата да учат преку игра.

= Играчки кои го поттикнуваат креативниот развој на децата.

= Интернационално признати играчки со над 100 награди.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи