Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Magical Rattle

950 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76026
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Шарена тропалка со топчиња. Свртете ја тропалката наопаку и гледајте како топчињата се тркалаат од едната на другата страна. Погледнете како магичните топчиња ја менуваат бојата кога ќе стигнат на другата страна.. Погоден од 6 месечна возраст. Димензии: 12,7 cm x 4,9 cm x 11 cm.

Развојни вештини:
 - Препознавање на бои
 - Слушање
 - Текстури
 - Допирање и фаќање

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи