Потребна ви е помош?
+38978450546

Возечки куфери Trunki®


Возечките куфери Trunki се совршен придружник на секое дете. Се користат како рачен багаж за патување, но исто така се совршени и за играње низ домот. Куферите Trunki се произведуваат во Англија и имаат 5 годишна бесплатна гаранција!

Terrance Trunki куферчето со сина боја и класичен стил е совршен за вашите мали истражувачи.  Возечките куфери Trunki се совршен придружник на децата. Првично дизајнирани да се користат како рачен багаж, тие се исто така совршени и за играње ..
3.900 ден.
Повеќе

Trixie Trunki со пријатна розева боја е еден од нашите најсакани пријатели Трунки. Trixie е со нас од самиот почеток и е одличен за патувањата на Вашите малечки. Возечките куфери Trunki се совршен придружник на децата. Првично дизај..
3.900 ден.
Повеќе

Запознајте го куферчето Abbie the Ambulance Trunki! Ова куферче е направено со антибактериска заштита, намалувајќи го ризикот од штетни бактерии додека вашите малечки играат. Седиштето на куферот е обликувано во вид на седло, така што де..
4.100 ден.
Повеќе

Детскиот куфер за патување Amelia Trunki е нов дизајн со прекрасна сина боја во комбинација со црвени детали. Куфер за сите малечки кои сакаат да патуваат со авион. Опремен е со висококвалитетни тркалца, кои во секое време можат да се претворат во незаборав..
4.100 ден.
Повеќе

Bernard можеби е зафатена пчела, но секогаш има време да оди во авантура со својот пријател :) Возечките куфери Trunki се совршен придружник за деца во движење. Првично дизајнирани да се користат како рачен багаж за патувања, тие се исто така совршени и за ..
4.100 ден.
Повеќе

Детскиот куфер Trunki Cassie е направен исклучиво за деца и нивната оригинална имагинација. Доволно е голем за детето да ги складира своите омилени играчки, книги и други работи. Опремен е со висококвалитетни тркалца, кои овозможуваат незаборавно возење и и..
4.100 ден.
Повеќе

Детскиот куфер диносаурус Trunki Dudley е редизајн на популарниот куфер Trunki Rex. Направен е исклучиво за деца и нивната оригинална имагинација. Доволно е голем за детето да ги складира своите омилени играчки, книги и многу други работи. Опремен е со..
4.100 ден.
Повеќе

Запознајте го Frank the Fire Truck Trunki што го обожаваат децата, а со својата функционалност и дизајн ќе го разбуди детето кај сите нас! Седиштето на куферот е обликувано во вид на седло, така што детето може да ужива во возењето, а „роговите“ служат како..
4.100 ден.
Повеќе

Harley е згодна бубамара која е подготвена да одлета со својата омилена другарка на патување. Секогаш во движење, лесно се забележува и сака да посетува нови и возбудливи места. :) Возечките куфери Trunki се совршен придружник за децата во движење..
4.100 ден.
Повеќе

Запознајте го нашето ново Trunki куферче - Lola the Liama кој ќе биде совршен придружник на вашите патувања! Седиштето на куферот е обликувано во вид на седло, така што детето може да ужива во возењето, а „роговите“ служат како држачи. Тркалата се ш..
4.100 ден.
Повеќе

Запознајте го куферчето Pedro the Pirate Ship Trunki кој оди кон брегот за да ве одведе во пиратски авантури и да бара закопано богатство! Детето може да го прилагоди својот брод и да го направи сопствен со налепници со пиратски теми Trunki. Нашите куфери з..
4.100 ден.
Повеќе

Запознајте го Percy полицискиот возечки куфер на брендот Трунки. Куферите Trunki се произведуваат во Велика Британија од издржлива пластика, лесна за бришење,  изградена за да трае. Ние сме толку сигурни во квалитетот што секој куфер Трунки е покриен с..
4.100 ден.
Повеќе

Запознајте го Skye the Spaceship Trunki, куферот кој доаѓа со светкави рогови и налепници со тематски вселенски терени (вонземјани, ракети, sвезди и пламени) кои светат ноќе. Trunki се совршен придружник за патување за секој мал патник - овие куфери за..
4.100 ден.
Повеќе

Детскиот куфер Tipu Tiger Trunki, без исклучок е крал на сите куфери Trunki! Направен е исклучиво за деца и нивната имагинација. Доволно е голем за детето да може да ги стави своите омилени играчки и книги. Седиштето на куферот е обликувано во вид на сед..
4.100 ден.
Повеќе

Trunki куферот - Unicorn Una го прави секое патување на вашето малечко да биде забавно и магично! Нејзината свилена опашка од виножито, светкав рог и дополнителните налепници се совршен додаток на куферчето. Произведени во Велика Британија од издржлива плас..
4.100 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 15 (1 страни)