Потребна ви е помош?
+38978450546

TODDLER (1+)


Vroom vroom… Зафатените возачи и нивните шарени возила ги канат малите деца да играат! Овој едукативен сет содржи 30 големи парчиња и прави совршена игра. Можете да играте на различни начини! Откријте ги сите слики и проверете кој е побрз во наоѓањето на..
600 ден.
Повеќе

Направете го тоа на вашиот начин!Овој креативен сет содржи осум цврсти сложувалки за мали раце. Сите кругови може да се измешаат и да се спојат, со што се добиваат различни забавни комбинации. Секој натпревар е успех и мотивација за продолжување на фасцинантно..
600 ден.
Повеќе

Откријте бои и форми! Усогласувањето на формите обезбедува одлична забава за родителите и детето и им овозможува да го откријат светот заедно. Овој креативен сет содржи осум цврсти сложувалки кои се совршени за мали раце. Секој натпревар е мотивација за продол..
600 ден.
Повеќе

Желни сте за забава? Ставете ја храната во ред и уживајте!Сетот содржи 6 табли и 24 големи кругови кои можат да се мешаат и да се совпаѓаат во различни сценарија.Можете: да играте класична игра бинго (поврзете ги круговите за храна и пијалоци со табли), да екс..
1.400 ден.
Повеќе

Запознајте различни возила и тргнете на едукативно патување со нив!Овој едукативен сет вклучува 6 големи сложувалки со кружни парчиња што може да се отстранат и кои можат да се вметнуваат наизменично. Забавувајте се заедно додека тренирате рачна умешност, перц..
1.400 ден.
Повеќе

Ве чека космичка авантура!Овој едукативен комплет ги вклучува децата во креативна игра и ги поттикнува да научат за Сончевиот систем. Соберете ја шарената сложувалка од 20 парчиња и поставете ја сцената за извонредни авантури. Џамбо фигурите ќе му помогнат на ..
1.500 ден.
Повеќе

Looong Puzzle Ocean е наградувана панорамска сложувалка од 27 парчиња која ги поканува децата да се нурнат во океанските длабочини и да откријат шарен свет на фасцинантни суштества! Сложувалката ја доби наградата од избор на наставници за 2019 година на Learni..
1.500 ден.
Повеќе

Animal Match е многу голема и шарена сложувалка од 34 парчиња што ги охрабрува малите деца од 2 години (24 месеци) да играат креативно на различни начини: децата можат да состават џиновски 6 сложувалки со различни животни или спојте ги сите сложувалки зае..
1.800 ден.
Повеќе

Играјте заедно на повеќе креативни начини со Farm Match Fun Suuuper Size Puzzle од Banana Panda! Оваа сложувалка од 34 парчиња има сè што сакаат малите: весела тема за животните на фармата, цврсти џамбо парчиња и тркалезни парчиња за замена и совпаѓање. Децата..
1.800 ден.
Повеќе

Шарените возила се подготвени за возење! Поврзете се со амбулантни возила, вредни багери, ултра брзи ракети и други. Овој едукативен сет има 24 џамбо и цврсти картички и прави совршена прва игра за меморија.Како да играш:Започнете со 2 или 3 пара и потоа додад..
1.800 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 10 од 10 (1 страни)