Потребна ви е помош?
+38978450546

Pram & Walker


Kinderfeets® Pram Walker комбинира две работи - проодувалка за бебиња и количка за транспорт на детски играчки. Совршена за да им овозможи на бебињата да ги направат своите први чекори.

Kinderfeets® Pram Walker ќе го разубави секој агол од вашиот дом. Во нea, вашите најмали ќе бидат среќни да возат кукли, бебиња и плишани играчки. Тркалата на количката се обложени со гума за да спречат гребење и оштетување на мебелот и површините во вашиот дом. На дното на количката има безбедносни ногарки што се одвојуваат и овозможуваат да се користи количката дури и од најмалите, обезбедувајќи им добра стабилност и спречувајќи ја од можноста да се преврти. Дрвената играчка/проодувалка може да се користи во затворени простории или на отворено и е идеална за играње во дождливи денови дома или во сончеви денови на отворено.

Прекрасната дрвена играчка/проодувалка за надворешна и внатрешна употреба ќе му помогне на вашето дете да ги направи првите чекори и да вежба рамнотежа и развива моторни вештини. Kinderfeets® Pram Walker комбинира две работи - проодувалка за бебињ..
6.500 ден.
Повеќе

Прекрасната дрвена играчка/проодувалка за надворешна и внатрешна употреба ќе му помогне на вашето дете да ги направи првите чекори и да вежба рамнотежа и развива моторни вештини. Kinderfeets® Pram Walker комбинира две работи - проодувалка за бебињ..
6.500 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)