Потребна ви е помош?
+38978450546

Велосипеди Kinderfeets®


Истражувајте со Вашето авантуристичко дете додека вози сопствен велосипед - трицикл Kinderfeets 2-во-1, класичен баланс велосипед, тротинет (или за уште помалите дечиња, нашиот Tiny Glider)!

Летајте со Tummy Glider! Изработен од бамбус, оваа активна играчка ги поканува малите на возраст од 24 месеци па нагоре да истражат низа еколошки опции за активно играње: туркање, влечење, лизгање и тркање! Развијте ги моторните вештини и јачината на ја..
3.300 ден.
Повеќе
-15%

2 во 1 - Трицикл и Баланс велосипед: Kinderfeets® Tiny Tot е наменет за деца од 12 месеци и ветува бесконечна забава. Лесен детски велосипед без педали, еколошки прилагоден и корисен подарок за 1-виот роденден на вашето дете. Популарниот..
4.837 ден. 5.690 ден.
Повеќе
-15%

2 во 1 - Трицикл и Баланс велосипед: Kinderfeets® Tiny Tot е наменет за деца од 12 месеци и ветува бесконечна забава. Лесен детски велосипед без педали, еколошки прилагоден и корисен подарок за 1-виот роденден на Вашето дете. Популарниот ..
4.837 ден. 5.690 ден.
Повеќе
-15%

2 во 1 - Трицикл и Баланс велосипед: Kinderfeets® Tiny Tot е наменет за деца од 12 месеци и ветува бесконечна забава. Лесен детски велосипед без педали, еколошки прилагоден и корисен подарок за 1-виот роденден на вашето дете. Попул..
4.837 ден. 5.690 ден.
Повеќе
-15%

2 во 1 - Трицикл и Баланс велосипед: Kinderfeets® Tiny Tot е наменет за деца од 12 и ветува бесконечна забава. Лесен детски велосипед без педали, еколошки прилагоден и корисен подарок за 1-виот роденден на вашето дете. Популарниот и нагр..
4.837 ден. 5.690 ден.
Повеќе

Откријте ја Вашата следна авантура со Kinderscooter! Опремен со 3 EVA гуми без воздух и нетоксични рачки за непречено и удобно возење, овој тротинет нуди можност за мали деца кои се желни да почнат самостојно да крстарат. Управувајте со рачките во која било на..
5.900 ден.
Повеќе

Ви го претставуваме новиот велосипед без педали Kinderfeets® Tiny Tot Plus, поголема варијанта на познатиот Kinderfeets® Tiny Tot 2 in 1 што е наменет за најмладите од 18 месеци до 4 години! Еколошки детски велосипед без педали кој доаѓа во прекрасни пастелни ..
5.990 ден.
Повеќе

Ви го претставуваме новиот велосипед без педали Kinderfeets® Tiny Tot Plus, поголема варијанта на познатиот Kinderfeets® Tiny Tot 2 in 1 што е наменет за најмладите од 18 месеци до 4 години! Еколошки детски велосипед без педали кој доаѓа во прекрасни пастелни ..
5.990 ден.
Повеќе

Ви го претставуваме новиот велосипед без педали Kinderfeets® Tiny Tot Plus, поголема варијанта на познатиот Kinderfeets® Tiny Tot 2 in 1 што е наменет за најмладите од 18 месеци до 4 години! Еколошки детски велосипед без педали кој доаѓа во прекрасни пастелни ..
5.990 ден.
Повеќе

Ви го претставуваме новиот велосипед без педали Kinderfeets® Tiny Tot Plus, поголема варијанта на познатиот Kinderfeets® Tiny Tot 2 in 1 што е наменет за најмладите од 18 месеци до 4 години! Еколошки детски велосипед без педали кој доаѓа во прекрасни пастелни ..
5.990 ден.
Повеќе

Ви го претставуваме новиот велосипед без педали Kinderfeets® Tiny Tot Plus, поголема варијанта на познатиот Kinderfeets® Tiny Tot 2 in 1 што е наменет за најмладите од 18 месеци до 4 години! Еколошки детски велосипед без педали кој доаѓа во прекрасни пастелни ..
5.990 ден.
Повеќе

Ви го претставуваме новиот велосипед Kinderfeets® Bamboo! Дрвените велосипеди од бамбус Kinderfeets® се рачно изработени и еколошки, наменети за деца од 2 до 6 години. Уникатните карактеристики како што се потпирачите за нозе, биора..
5.990 ден.
Повеќе

Инспириран од оригиналниот холандски Bakfiets, Kinderfeets Cargo Bike е туркачки велосипед со 4 тркала со голем товарен простор напред за играчки. Гумите без воздух EVA ги штитат површините од гребнатини и гарантираат стабилно, непречено возење; Поканете го..
6.590 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 13 од 13 (1 страни)