Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Activity Shape Box

2.700 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76010
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Кутијата за активности има многу различни функции, дозволете му на вашето дете да ги открие самото. Направен е за мали раце, така што вашето дете лесно може да ја држи. Кутијата за активности е полна со изненадувања, свртете го жолтото тркало или повлечете ја рачката и ставете ја вистинската форма во кутијата. Дополнително, секоја форма прави звук кога се тресе. Кога ќе го отворите црвениот капак, можете да ги извадите сите форми, а исто така е добро место за складирање.

Погоден од 12 месеци. Димензии: 21,5 cm x 21 cm x 16 cm (ДxШxВ).

Карактеристики на производот:
 - Шарена
 - Различни функции: вртење, штракање и влечење
 - Добро за координација рака-око
 - Го учи вашето дете да препознава звуци и бои

Колекцијата Tolo Bio се карактеризира со:
= Нова биопластика добиена од слама од пченица, пакување што може да се рециклира и мастило од соја за печатење.
= Играчки дизајнирани со одржливост на ум и користејќи само најквалитетни материјали.
= Атрактивно дизајнирани играчки со светли и јасни бои кои се лесно разбирливи за децата.
= Играчки кои нудат образовни и развојни придобивки, овозможувајќи им на децата да учат преку игра.
= Играчки кои го поттикнуваат креативниот развој на децата.
= Интернационално признати играчки со над 100 награди.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи