Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Rolling Shape Sorter

1.750 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76007
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Супер забавна кутија за сортирање форми која можете да ја тркалате на подот или на масата! Горниот и долниот дел лесно може да се извади за да ги отстраните формите. Секоја форма е исто така тропалка за дополнителен ефект. Наменета е за од 12+ месеци

Развојни вештини:
 - Препознавање на бои
 - Координација рака-око
 - Фини моторни вештини
 - Размислување за решавање проблеми
 - Допирање и фаќање
 - Димензии: 16 cm x 16 cm x 16,5 cm.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи