Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Shape Sorter Ball

1.350 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76004
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Дали знаете која форма се вклопува во кој отвор на топката? Мултифункционален сортирач на форми кој може да се користи и како топка. Лесното отворање на топката со извртување го олеснува отстранувањето на облиците од топката со одвојување на двете половини. Вклучува шест форми кои создаваат звук.

Големина: 14 см.

Погоден за возраст од 12 месеци па нагоре

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи