Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Helicopter

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76016
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Пуштете ја имагинацијата на вашето малечко да полета со хеликоптерот Tolo Bio Baby! Овој еколошки хеликоптер, направен од одржлива биопластика добиена од пченична слама, е совршен за малите авантуристи. Со  роторот што се врти и шарениот дизајн, тој обезбедува часови забава и ја поттикнува имагинацијата. Погоден за возраст од 6 месеци па нагоре.

Развојни вештини:
 - Играње улоги и креативност
 - Препознавање на бои и форми

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи