Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Toy Stacking Cups Rainbow 7 pcs.

950 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76005
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Седум чаши во бои на виножитото. Лесно наредете ги една врз друга, од големи до мали, текстурата на чашите ги држи безбедно на своето место. Можете исто така да ги користите чашите во бањата, градината или на плажа: дополнителна забава за играње. Погоден од 6 месечна возраст. Димензии: 16,5 cm x 9 cm x 17 cm.

Развојни вештини:
 - Препознавање на бои
 - Допирање и фаќање
 - Координација рака-око
 - Текстури

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи