Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Stack and nest egg tower

1.450 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76000
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Tolo Bio Stack и Nest јајце изработени од биоразградлив материјал.

Лесно наредете ги петте елементи еден врз друг, од големи до мали, бидејќи текстурата на чашите ги држи безбедно на своето место. Внатре во поединечните елементи има посебни форми со смешни лица. Можете исто така да ги користите чашките во бањата, градината или на плажа за дополнителна забава. Погоден од 6 месечна возраст.

Димензии: 16,5 cm x 9 cm x 17 cm.

 Развојни вештини:

-       Препознавање на бои

-       Тактилно истражување и фаќање

-       Координација рака-око

-       Текстури

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи