Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Airplane

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76015
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Пуштете ја фантазијата на вашето дете со Tolo Bio Baby Airplane. Овој шарен мал авион е совршен за мали раце да го држат и да летаат низ собата. Авионот Tolo Bio Baby не е само забавен за играње, туку и одржлив. Направен е од нова биопластика добиена од пченична слама, а пакувањето може да се рециклира, испечатено со мастило од соја.

Развојни вештини:
 - Ја поттикнува имагинацијата и креативноста
 - Промовира фини моторни вештини
 - Ја учи причината и последицата преку движењето на авионот

Карактеристики на производот:
 - Шарен и атрактивен дизајн
 - Направено од одржливи материјали
 - Погоден за деца на возраст од 6 месеци па нагоре

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи