Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Sidecar

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76018
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Подгответе се за возбудливо возење со Tolo Bio Baby Sidecar. Оваа разиграна играчка е наменета за малите авантуристи и ја поттикнува нивната  имагинацијата. Со своите светли бои и лесното држење, тaa е совршенa за мали раце за играње. Погоден од 6 месечна возраст.

Развојни вештини:
 - Имагинативна игра
 - Координација рака-око
 - Фини моторни вештини

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи