Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Rattle Ball

800 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76003
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Шарена топка со тивок звук на тропање. Идеален за играње на отворено и внатре. Погоден од 3 месечна возраст.

Развојни вештини:
 - Препознавање на бои
 - Слушање
 - Допирање и фаќање
 - Димензии: 6,9 cm x 8,9 cm x 8,9 cm.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи