Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Toy Hammer Bench

1.800 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76011
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Играчка со чекан и сортирач на форми во едно. Секоја форма ставете ја во правилната дупка и допрете ја со чеканот. Кога ќе ја превртите основата со чекан, можете повторно да ги допрете формите. Секоја форма има звук за екстра забавен ефект. Чеканот е прикачен на основата за да не може да се изгуби. Погоден за возраст од 12 месеци па нагоре. Димензии: 23 cm x 15 cm x 13 cm.


Развојни вештини:

 - Препознавање на бои

 - Координација рака-око

 - Меморија

 - Размислување за решавање проблеми

 - Препознавање на звук

 - Допирање и фаќање

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи