Потребна ви е помош?
+38978450546
Tolo Bio Fishing Game In Stock
Tolo Bio Fishing Game
Tolo Bio Fishing Game

Tolo Bio Fishing Game

1.550 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76013
  • Достапност:In Stock


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Одлична играчка за капење! Потопете ги рибите под вода и гледајте како дуваат меурчиња. Потоа фатете ја трската  со магнетниот црв и уловете  ја рибата надвор од водата. Наменета за деца над 18+ месеци.


Развојни вештини:
 - Координација рака-око
 - Меморија
 - Причина и последица
 - Допирање и фаќање
 - Способност за решавање проблеми
 - Препознавање на бои
 - Големина на риба: 19,3 cm x 4,3 cm x 8,6 cm
 - Големина на риболовен стап: 23,2 cm x 5 cm x 5 cm.

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи