Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Toy Drum

1.650 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76027
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Забава со двоен тапан: можете да удирате  од двете страни, но можете и да ги одделите страните за да имате два тапани. Тапанот доаѓа со две стапчиња кои можат да се закачат на страните.
Тапанот може лесно да се тркала напред-назад. Погоден за возраст од 18 месеци па нагоре. Димензии: 12 cm x 12 cm x 16,5 cm.

Развојни вештини:
 - Координација рака-око
 - Препознавање на бои
 - Препознавање на звук
 - Тактилно истражување
 - Слушање
 - Решавање на проблем

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи