Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Racer

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76014
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Подгответе се, поставете, одете! Tolo Bio Baby Racer е совршена играчка за малите возачи на брзина. Со своите светли бои и рационализиран дизајн, тоа е одличен начин да се поттикне имагинацијата и да се поттикне тркање низ дневната соба. Погоден за возраст од 6 месеци па нагоре.

Развојни вештини:
 - Имагинативна игра
 - Координација рака-око
 - Фини моторни вештини

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи