Потребна ви е помош?
+38978450546

Yondi Dino - Dudley Перниче За Патување

1.390 ден.
  • Производител: Trunki®
  • Шифра:9994
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Yondi Trunki се специјално дизајнирани перничиња за патување кои овозможуваат Вашето дете да се чувствува удобно.

Истите се ергономски дизајнирани и се совршени за патување во автомобил, во авион како и со велосипед. Исклучително се топли и меки и овозмужуваат лесно прицрстување на вратот.

Лесно се перат во машина и се со димензии – 22 x 20 x 5 см

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи