Потребна ви е помош?
+38978450546

Dolce Toys - Acivity Camel Играчка

1.300 ден.
  • Производител: Dolce
  • Шифра:96008
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Ова е прекрасна играчка Kамила, Вашите деца ќе ја обожаваат! Веселиот звук на ѕвончето и чкрипечките звуци што ги испушта гарантираат вашето бебе да има одлично време кога учи и се забавува. Симпатичната камила е совршена за закачување на количка или на креветче, а на ушите и на опашката има ленти кои служат за развој на вештини за координација на бои.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи