Потребна ви е помош?
+38978450546

Dolce Toys - Play and Learn Whale Играчка

2.290 ден.
  • Производител: Dolce
  • Шифра:95104
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Овој голем кит има уста со патент што може да се отвори за да се извади малата риба-играчка, бебе октопод. Симпатичниот кит, исто така, има перки, силиконски дел за заби и огледалце.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи