Потребна ви е помош?
+38978450546

Dolce Toys - Activity hanging Chameleon Играчка

1.350 ден.
  • Производител: Dolce
  • Шифра:96010
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Овој сладок Chameleon има се што ви треба за раниот развој на вашето бебе. Испушта звуци кога го тресете, а вклучува и неколку ленти за да го направат учењето бои позабавно. За опашката е прикачен и силиконски држач за заби со портокалова боја Dolce.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи