Потребна ви е помош?
+38978450546

PaddlePak Kaito (Whale) (10l) Водоотпорен ранец

2.290 ден.
  • Производител: Trunki®
  • Шифра:100039
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Детскиот водоотпорен ранец Trunki Paddlepak е дизајниран во форма на атрактивен кит орка. Изработен е од висококвалитетен водоотпорен материјал. Волуменот на ранецот е 10 литри, што е доволно за сува облека и за ужина. Под ранецот има мал џеб со патент, во кој можете да ставите парички или клучеви. Внатре има и поголем сув џеб за брз пристап (паричник, марамчиња, очила за сонце,... За подолги патувања, можете да прикачите шише со вода на работ од ранецот).

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи