Потребна ви е помош?
+38978450546

Cubica Fishing Game Риболовна Игра

1.100 ден.
  • Производител: Cubica®
  • Шифра:13739
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Земете го вашиот риболовен стап, фрлете го и обидете се да закачите шарена риба!

Риболовната игра вклучува 2 риболовни стапчиња и 12 риби.

Ги подобрува фините моторни вештини и координацијата, како и социјалните вештини кога се игра наизменично со втор играч.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар