Потребна ви е помош?
+38978450546

Дрвена играчка Xylophone

1.100 ден.
  • Производител: Cubica®
  • Шифра:14033
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Со дрвената играчка Xylophone на брендот Cubica овозможете им на децата да истражуваат звук и исто така:

- да ја зголемат креативноста,

- да ги зајакнат когнитивните вештини и сензорниот развој,

- да развијат фини моторни вештини,

- да го поттикнат самоизразувањето.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар