Потребна ви е помош?
+38978450546

Kinderfeets Basket Плетена Корпа

1.200 ден.
  • Производител: Kinderfeets®
  • Шифра:89907
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Рачно плетената корпа Kinderfeets® е одличен и практичен додаток за детскиот баланс велосипед. Одговара на сите велосипеди Kinderfeets® и повеќето велосипеди без педали од други брендови.

Корпата има димензии (10 x 13 x 8 cm) и може брзо и лесно да се закачи на на детскиот велосипед преку нејзините кожни ремени. Кошницата има носивост до 3 кг и е совршена за чување додатоци за мали деца на незаборавни прошетки со велосипедот без педали. Во корпата, вашето дете ќе може да чува шише, ужина или играчка и сите други потребни додатоци додека вози велосипед во друштво на мама и тато.

Плетената корпа може да се монтира на велосипедите Kinderfeets® Classic, Kinderfeets® Retro, Kinderfeets® Tiny Tot 2in1, Kinderfeets® Tiny Tot Plus 2in1 и на повеќето велосипеди без педали од други марки.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи