Потребна ви е помош?
+38978450546

Kinderfeets Шатор

5.990 ден.
  • Производител: Kinderfeets®
  • Шифра:3632
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Влезете во авантуристичкот свет со шаторот на Kinderfeets! 

Изработен користејќи борово дрво од Нов Зеланд и природна памучна ткаенина, шаторот инспирира игра и ја буди фантазијата кај секое дете. Заоблениот страничен прозорец обезбедува природна светлина и врска со надворешноста.

Одговара за внатрешна и надворешна игра и не се потребни алатки за составување. Однесете го шаторот во двор и уживајте во природата, играјте криенка во шаторот како безбеден простор, поканете ги пријателите да влезат внатре за разговор и дружење, да создадат дом за кукли и уште многу останати игри! Можностите за замислена и авантуристичка игра се безгранични.

  • Димензии на шаторот: 130 x 140 x 130 cm.
  • Стилски холандски дизајн со 1 година гаранција на производот

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар