Потребна ви е помош?
+38978450546

Dolce Toys - Play and Learn Monkey Играчка

2.190 ден.
  • Производител: Dolce
  • Шифра:95103
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Овој симпатичен возрасен и бебе мајмун ќе обезбеди повеќечасовна забава за бебињата и децата. Научно тестирана и одобрена од образовни експерти, оваа забавна играчка предизвикува учење преку самооткривање и родителско водство.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи