Потребна ви е помош?
+38978450546

Дрвена фарма со животни (31 елемент)

1.300 ден.
  • Производител: Cubica®
  • Шифра:9997
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Комплетот се состои од дрвена фарма со прекрасни разиграни животни. Развива имагинација, моторна координација и фини моторни вештини.

Сите играчки Cubika се направени од еколошко дрво од Карпатите и се обоени со боја на база на вода, која нема мирис и е апсолутно безбедна за децата.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи