Потребна ви е помош?
+38978450546

Дрвен Воз (15 елементи)

1.900 ден.
  • Производител: Cubica®
  • Шифра:13197
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Комплетот содржи локомотива и два рамни вагони прикачени еден на друг со врвка, како и осум обоени елементи, кои се прикачени на вагоните по принцип на пирамида. Тркалата се подвижни. Овој комплет го запознава Вашето дете со боите, развива моторна координација, имагинација и фина моторика.

Сите играчки Cubika се направени од еколошко дрво од Карпатите и обоени се со боја на база на вода, која нема мирис и е апсолутно безбедна за децата.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи