Потребна ви е помош?
+38978450546

Push&Pull Animals (еднорог, зајак и лебед)

1.200 ден.
  • Производител: Kinderfeets®
  • Шифра:0510
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Пробудете ја фантазијата на вашите деца со Kinderfeets “Push & Pull Animals”!

  • Рачно изработени од издржлив бамбус и гумени обложени тркала, со цел за да спречи гребење на површините во домаќинството. Секое животно кога ќе се помести дава нежен звук.
  •  Push & Pull Animals го подржуваат развојот на моторните и тактилни вештини како и комуникацијата и креативното размислување кај децата, додека ги тркалаат, туркаат и си играат со фигурите.
  • Ги има во следните димензии: (17 x 7,5 x 13 cm). Достапни во форма на unicorn, rabbit и swan.
  • Наменети за возраст од 1 година.

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи