Потребна ви е помош?
+38978450546

Дрвени коцки блокови (55 елементи)

1.900 ден.
  • Производител: Cubica®
  • Шифра:15184
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Комплетот се состои од 55 парчиња шарени тематски елементи на урбана средина. Детето може да создаде мал град според сопствената идеја. Развива креативно размислување и фини моторни вештини.

Сите играчки Cubika се направени од еколошко дрво од Карпатите и се обоени со боја на база на вода, која нема мирис и е апсолутно безбедна за децата.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи