Потребна ви е помош?
+38978450546

Wooden lacing toy "Fairytale" Сет Фигури

800 ден.
  • Производител: Cubica®
  • Шифра:55222
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Децата можат да учат додека си играат со овој симпатичен дрвен сет Fairtale.

Целосно безбедна - 100% нетоксична и со сертифициран квалитет, Изработена од еколошки дрво и е наменета за возраст од 3 години па нагоре.

Тежина 0,3 кг Ширина 12,5 см Висина 3,2 см Длабочина 26,7 см

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи